Aktualności arrow Szkolenia arrow PROFINET DEVELOPER  bezpłatny warsztat szkoleniowy, 26.10.2012
22.03.2019.
 
PROFINET DEVELOPER  bezpłatny warsztat szkoleniowy, 26.10.2012
Stowarzyszenie PROFIBUS PNO Polska przy współpracy z firmami JPEmbedded oraz akredytowaną jednostką PROFIBUS&PROFINET Competence&Training Center - INTEX Sp.z o.o. zaprasza Państwa na bezpłatny warsztat szkoleniowy poświęcony możliwości implementacji funkcjonalności PROFINET IO Device w urządzeniach.


Program warsztatu:
•    Wprowadzenie do PROFINET
z uwzględnieniem zagadnień projektowych.
•    Stos Profinet oferowany przez firmę JPEmbedded
Architektura, wspierane platformy, portowanie, zasoby, konfiguracja.
•    Integracja Stosu Profinet we własnej aplikacji
Prezentacja przykładowego działania systemu opartego na PROFINET z wykorzystaniem Stosu Profinet.
•    Certyfikacja
Demonstracja działania narzędzia PROFINET IO Tester oraz informacje praktyczne dotyczące oficjalnej certyfikacji.
•    Dyskusja i podsumowanie

Spotkanie odbędzie się w piątek, 26 października w siedzibie PROFIBUS PNO Polska przy ul. Konarskiego 18 w Gliwicach (Wydział Energetyki, sala 530).

Warsztat rozpoczyna się o godz. 9:00. W czasie spotkania przewidziana jest przerwa kawowa i poczęstunek. Zakończenie planowane jest o godz. 16:00. Chętnych do udziału w warsztacie prosimy o zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na stronie www.intex.com.pl.

JPEmbedded oferuje Stos Profinet, dzięki któremu producenci urządzeń peryferyjnych (np. urządzenia wejścia/wyjścia, roboty, regulatory, panele operatorskie, napędy, falowniki itp.) mogą dostosować swoje produkty do standardu PROFINET.
Stos Profinet może być dostarczony w postaci kodu źródłowego napisanego w języku C lub biblioteki oferującej zestaw funkcji (API). JPEmbedded oferuje wsparcie w dostosowaniu Stosu Profinet do budowanych urządzeń.

O organizatorach:
PROFIBUS PNO Polska jest organizacją, która zajmuje się rozwojem i standaryzacją sieci przemysłowych w automatyce. Pomaga użytkownikom i producentom urządzeń pracujących w sieci PROFIBUS i PROFINET wykorzystać najnowsze i najlepsze rozwiązania i technologie.  Członkom zapewnia stały dostęp do wiedzy i informacji technicznych. Organizacja powstała aby realizować i chronić otwarty standard komunikacji i sterowania.

Centrum Szkoleniowe Systemów Automatyki INTEX od 20 lat specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i świadczeniu usług z zakresu technik sterowania oraz przemysłowych standardów komunikacyjnych. Przez lata funkcjonowania, trenerzy INTEX-u przeprowadzili wiele tysięcy szkoleń, a wiedza i zebrane doświadczenie zaowocowało opracowaniem kompleksowego systemu kształcenia obejmującego obecnie ponad 40 szkoleń otwartych, który gwarantuje Klientom uzyskanie kwalifikacji i umiejętności, jakich potrzebuje nowoczesny przemysł. Profesjonalizmowi i wysokiej jakości usług INTEX-u zaufało już blisko 20.000 uczestników reprezentujących ponad 2.500 firm, zakładów pracy i przedsiębiorstw z całego kraju.

JPEMBEDDED to zespół inżynierów współtworzących innowacyjne rozwiązania opierające się na najnowszych trendach z dziedziny systemów wbudowanych. Istniejąca do 2006 roku firma realizuje międzynarodowe projekty przemysłowe w branżach: samochodowej, medycznej, transportowej oraz telekomunikacyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

link do formularza zgłoszeniowego: http://www.intex.com.pl/download/Warsztat_PROFINET_2012.pdf

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »