Aktualności arrow Profinews
18.05.2021.
 
Profinews
Profinews 71
Profinews 71


- Wystawa PROFIenergy na targach SPS/IPC/DRIVES w Norymberdze. Technologia która ma szansę zmienić sposób zarządzania energią w przemyśle. Dwie strony poświęcone standardowi stworzonemu, by ograniczyć zużywanie energii.

- PROFINET INTERNATIONAL pracuje nad nowymi funkcjami 'Ident Functions', które są już od jakiegoś czasu są dostępne w profilach PROFIBUS. Funkcje te, pozwalające na śledzenie produktu oraz optymalizację procesów logistycznych pełnią coraz ważniejszą rolę.

Laboratoria testowe PI są przygotowane do testowania urządzeń PROFIBUS PA z profilem w wersji 3.02

Więcej informacji Profinews 71.
 
Profinews 70
Profinews 70


- Właściwy czas na naukę wszystkiego o sieciach PROFIBUS i
PROFINET. Na całym świecie producenci urządzeń i użytkownicy szukają lepszych, szybszych i bardziej efektywnych sposobów do wyrobu swoich produktów. Jeszcze nigdy nacisk położony na to nie był tak duży jak w obecnej chwili.

- Krótka historia czasu (PROFIBUSa). Wszechświat jaki znamy zaczyna się w roku 1989... tak jest, wszechświat rozwiązań sieciowych. Tego roku PROFIBUS został oficjalnie uznany jako standard sieci przemysłowej, tym samym tworząc świat nowych rozwiązań dla urządzeń i systemów cyfrowych.

Więcej informacji Profinews 70.
 
Profinews 69
Profinews 69

- Międzynarodowa konferencja PI/PICC Meeting 2009
, która miała miejsce w Krakowie zgromadziła w lipcu 90 delegacji z całego świata. Spotkanie trwało 5 dni w których miedzy innymi odbywały się zamknięte spotkania Regional PI Association (RPA), spotkania techniczne poświęcone PI Competence Centers, kursy i badania laboratoryjne. Było to największe spotkanie PI od wielu lat.

- Projekt FDI inwestycji zagranicznych zaczął się rozwijać, głównym czynnikiem rozwoju jest projekt architektury który pozwala Field Device Tool (FDT) i technologii EDDL przeniesienie na wspólną platformę integracyjną.

Więcej informacji Profinews 69.
 
Profinews 68
Profinews 68

- nowa strona internetowa PROFIBUS & PROFINET (www.profibus.org). Witryna zyskała wiele znaczących usprawnień i nowych narzędzi.

-
Organizacja Profibus PNO Polska obchodziła 5 lat działalności w maju 2009. Rocznica odbywająca się w Gliwicach, poprowadzona została przez przewodniczącego Dariusza Germanka oraz Piotra Ostrowskiego i Leszka Remiorza.

Więcej informacji Profinews 68.
 
Profinews 67
Profinews 67

- Oszczędzanie energii - PI rozpoczęła prace w kierunku ograniczenia zużycia energii przez urządzenia.

- Raport z konferencji. W marcu przybyło ponad 150 delegacji na dwudniową konferencje: PI International Conference "Excellence in Automation" odbywającą się ze względu na dwudziestą rocznice PROFIBUS.


Więcej informacji Profinews 67
 
Profinews 66

Profinews 66

Informacja o spotkaniu :

Konferencja Organizacji Profibus PNO Polska:
„Meet the Experts” – spotkanie z ekspertami

Tematyka „Sieci przemysłowe w instalacjach procesowych – Profibus PA”

Materiały do pobrania _> Meet the Experts 2008 Poland

Aplikacje i referencje w Polsce z zakresu Profisave

Czytaj Profinews 66

 
Profinews 65

Profinews 65

-Raport z listopadowej konferencji prasowej odbywającej się na targach SPS/IPC/Drives w Nuremberg.

-Podsumowanie z zakresu PROFIsafe (wzrost o 80% w 2008)

Więcej informacji Profinews 65

 
Profinews 64

Profinews 64

- Zapowiedzi odnośnie 20 rocznicy PROFIBUS i PI (PROFIBUS & PROFINET International). 11-12 marca 2009 roku w Karlsruhe w Niemczech omawiane mają zostać najważniejsze tematy dotyczące technologii PI i jej zastosowań.

- Nowy dyrektor od spraw marketingu - Volker Erbe

Więcej informacji Profinews 64

 
Profinews 63
Profinews 63

- Udany eksperyment przeprowadzony przez Polskę, Niemcy i Norwegię. Dotyczył systemu sieci PROFINET CBA połączonej przez internet.

- Nowy przewodniczący PI - Joerg Freitag


Więcej informacji Profinews 63.
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 11 nast. » koniec »»

Pozycje :: 131 - 139 z 139