18.05.2021.
 
Targi SPS/IPC/Drives 2014
Szanowni Państwo,

W dniach 25-27 listopada odbędą się w Norymberdze targi SPS/IPC/Drives. Podczas tegorocznej edycji targów oprócz organizacji PI, także około 100 członków będzie prezentowało swoje urządzenia i technologie związane z PROFIBUS, PROFINET i IO-Link. Ekspozycja organizacji będzie zlokalizowane w hali nr 2 na stoiskach 220 i 221. Korzystając z okazji zapraszamy do odwiedzenia stoiska, zapoznania się z nowymi produktami, trendami oraz innowacjami dotyczącymi naszych technologii.

Różnorodność i zakres zaangażowanych technologii znajduje odzwierciedlenie w liczbie przygotowanych demonstracji. PI pokaże szeroką gamę produktów i producentów na ściance z aplikacją wykorzystującą kilka technologii i urządzenia pochodzące od różnych producentów. Użytkownik otrzyma doskonały przegląd dostępnej gamy produktów. Dodatkowo można wspomnieć, że około 15% pokazywanych urządzeń zostało niedawno scertyfikowanych.

Aplikacja PROFIBUS i PROFINET dla automatyzacji procesów pokazuje prostą wymianę urządzeń z diagnostyką zgodną z NE107 i związanymi z tym korzyściami dla użytkowników. Jako komponent procesu automatyki opartej na PROFIBUS i PROFINET przedstawiona zostanie technologia FDI.

Demonstracja PROFIsafe ilustruje odwiedzającym w jaki sposób można wprowadzić urządzenia w stan bezpieczny - indywidualnie lub wszystkie naraz. Funkcja "Emergency Stop" lub dodatkowe funkcje bezpieczeństwa działają tylko w jednym, lub we wszystkich podłączonych systemach.

Jeśli chodzi o technologię IO-Link, to również zostaną zaprezentowane nowe produkty i funkcje, przy czym będziemy mieli do dyspozycji rekordową liczbę 140 nowych produktów, z których 15% będzie dostępna na rynku po raz pierwszy.

Atrakcją targów będzie maszyna do robienia samolotów z papieru wyprodukowana przy współpracy Politechniki Z Darmstadt. To wyraźnie wskazuje na rosnący nacisk na stosowanie nowych technologii. Prosta kartka papieru, na której można zrobić spersonalizowany nadruk staje się precyzyjnym obiektem latającym z dobrze wykonanymi zagięciami i sterem.

Szeroki zakres technologii może być tematem dyskusji podczas forum PI podczas trzech dni targów pomiędzy godziną 10:00 a 16:00. Specjaliści będą dzielili się w tym czasie swoją wiedzą na temat najnowszych osiągnięć, trendów, a także aplikacji i zalet stosowania technologii PI.

Nowością będzie kącik selfie. Zwycięzca na najlepszą fotografię otrzyma atrakcyjną nagrodę.

Strona targów: http://www.mesago.de/en/SPS/
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »