Aktualności
25.09.2023.
 
Szkolenia
Webinarium  Diagnostyka i działanie sieci PROFIBUS

Webinarium – Diagnostyka i działanie sieci PROFIBUS

Podstawy i diagnostyka sieci PROFIBUS

Jak osiągnąć stabilną pracę sieci?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium poświęconego podstawie działania oraz diagnostyce sieci Profibus. Dowiedź się jak prawidłowo i według zaleceń organizacji PI projektować sieć Profibus. Zobacz, jak w rzeczywistości wygląda serwis diagnostyczny na konkretnym przykładzie w jednym z zakładów przemysłowych.      


 
Webinarium  Diagnostyka i działanie sieci PROFINET

Webinarium – Diagnostyka i działanie sieci PROFINET

Jak zapobiec awariom oraz przestojom maszyn?

Jak osiągnąć stabilną pracę sieci PROFINET?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium poświęconego podstawą działania oraz diagnostyce sieci Profinet. Dowiedź się jak prawidłowo i według zaleceń projektować sieć Profinet, jakie są parametry jakościowe świadczące o stabilności komunikacji oraz jakich narzędzi użyć do diagnostyki. Czym jest jitter, netload, update time, telegram gap, network depth, jak te parametry wpływają na pracę sieci? Jakich narzędzi użyć do diagnostyki sieci Profinet? Jak osiągnąć stabilną pracę sieci? W prosty i przejrzysty sposób tłumaczymy o co chodzi w sieciach Profinet.            


 
Webinaria Indu-Sol

Szanowni Państwo,

W najbliższych tygodniach firma Indu-Sol, partner firmy STERCONROL będzie przeprowadzał serię szkoleń internetowych na tematy związane z sieciami przemysłowymi. Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniach, tym bardziej że webinaria są bezpłatne.

Tematyka szkolenia jest podzielona na 4 niezależne moduły, można uczestniczyć w modułach bez zachowania ich kolejności.

Webinaria będą prowadzone w języku angielskim.