20.06.2024.
 
HARTING Polska Sp. z o.o. w PI Polska
Szanowni Państwo,

W lipcu dołączyła do organizacji PI Polska firma HARTING. HARTING Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy technologicznej mającej główną siedzibą w Niemczech.

HARTING Grupa Technologiczna oferuje całościowe rozwiązania systemowe z zakresu przemysłowych złączy elektrycznych, elektronicznych i optoelektrycznych, techniki transmisyjnej i sieciowej, mechatroniki, oprogramowania oraz systemów zarządzania produkcją. Znajdują one zastosowanie w takich gałęziach przemysłu jak przemysł elektromaszynowy, kolejowy, automatyzacja, energetyka (w tym elektrownie wiatrowe), transmisja danych oraz telekomunikacja i sprzęt medyczny. HARTING specjalizuje się ponadto w produkcji elektro-magnetycznych komponentów dla przemysłu samochodowego oraz zaawansowanych technologicznie backplanes, wielowarstwowych płyt do obwodów drukowanych.

Grupa HARTING zatrudnia w swoich 36 spółkach zależnych zlokalizowanych na terenie całej Europy, Ameryki, Azji i Australii ponad 2600 pracowników.

Firma HARTING jest obecna na rynku polskim od roku 2004. Początkowo jako biuro reprezentacyjne firmy HARTING Eastern Europe GmbH, a od 1 października 2007 jako HARTING Polska Sp. z o.o.
Celem jej działalności jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów na rynku polskim. Firma koncentruje się na doradztwie technicznym i sprzedaży w zakresie „connectivity” - systemów oraz usług związanych z elektrycznymi i elektronicznymi przemysłowymi złączami wtykowymi oraz elementów automatyki (switche, okablowanie, złącza).

Zapraszamy na stronę internetową firmy: www.harting.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »