01.12.2023.
 
EMT-SYSTEMS w PI Polska
Szanowni Państwo,

Pod koniec sierpnia dołączyło do organizacji PI Polska centrum szkoleniowe EMT-SYSTEMS z Gliwic.

EMT-SYSTEMS jest centrum szkoleniowym specjalizującym się w szkoleniach i kursach zawodowych, biznesowych dla osób prywatnych, pracowników i firm z zakresu automatyki przemysłowej, CAD/CAM oraz szeroko pojmowanych technik inżynierskich. Oferta wzbogacona jest również o kursy związane z zarządzaniem jakością, kompetencje społeczne i wiele innych.

 EMT-SYSTEMS współpracuje z najlepszymi ekspertami z danych dziedzin posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie dydaktyki i prowadzenia szkoleń. Trenerzy, będący jednocześnie praktykami, prezentują podczas wykładów konkretne sytuacje, z którymi spotkali się w pracy zawodowej.

Szkolenia są prowadzone przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki z zastosowaniem nowoczesnych metod nauczania. Realizowane są w laboratoriach i salach szkoleniowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt i pomoce dydaktyczne.

Siedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny przy Politechnice Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości.

Więcej informacji o EMT-SYSTEMS można przeczytać na stronie internetowej centrum: emt-systems.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »