29.02.2020.
 
SPS/IPC/Drives 2013
Zapraszamy Państwa na tegoroczną edycję targów SPS/IPC/Drives w Norymberdze. Targi odbędą się w dniach 26-28 listopada. Stanowisko PI International przedstawi instalację złożoną z blisko 100 urządzeń dostarczonych przez współwystawców, a także mniejsze aplikacje pokazujące współdziałanie różnych technologii oraz profili.

Przygotowana została także 11-metrowa sieć ukazująca przegląd dostępnych urządzeń PROFINET. Sieć złożona będzie zarówno z nowych jak i będących już na rynku produktów: kontrolerów, urządzeń, napędów, urządzeń klasy Safety, komponentów sieci, bram. Użytkownicy będą mogli wybrać spośród dużego portfolio optymalną kombinację urządzeń odpowiednią do ich własnych sieci.

Jedna z pozostałych prezentacji, zawierająca produkty różnych producentów będzie pokazywała, że PROFINET jest czymś więcej niż tylko szybkim medium komunikacyjnym. Ta prezentacja będzie zawierała prawdziwe przykłady ilustrujące w jaki sposób tematy diagnostyki, zarządzania energią i bezpieczeństwa mogą być łatwiej i szybciej uruchamiane, a także efektywniej wykorzystywane w obiektach przemysłowych.

Ponadto przygotowane będą sieci demonstracyjne oparte o technologie PROFIdrive i IO-Link.

Przypominamy, że także podczas tegorocznych targów będzie miała premiera aplikacji PROFINEWS na urządzenia mobilne z systemami Android i IOS.

Zapraszamy na stanowisko 210 w hali 6.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »