22.07.2024.
 
GlobalLogic w PI Polska
Szanowni Państwo,

W kwietniu dołączyła do PI Polska firma GlobalLogic.

GlobalLogic zajmuje się usługami inżynierii oprogramowania. Łączy usługi projektowe oparte na doświadczeniu użytkowników ze złożonymi procesami projektowania pomagając klientom wyobrazić sobie, co jest możliwe i przyspieszyć ich wejście w cyfrowy świat przyszłości.

GlobalLogic jest liderem w branży usług inżynierii cyfrowej. Pomaga klientom w projektowaniu oraz tworzeniu innowacyjnego oprogramowania, na którym opierają się produkty, platformy i doświadczenia cyfrowe współczesnego świata. Łączy elementy experience design, inżynierii oprogramowania oraz doświadczenie zdobyte w branży na każdym etapie produkcji, dzięki czemu wskazuje globalnym markom nowe możliwości i wspiera je w przechodzeniu do świata cyfrowego biznesu przyszłości. Siedziba GlobalLogic znajduje się w Dolinie Krzemowej, a biura projektowe i centra rozwojowe działają na całym świecie, co pozwala firmie dzielić się wiedzą i doświadczeniem z klientami z branży telekomunikacyjnej, usług finansowych, motoryzacyjnej, ochrony zdrowia, technologicznej, medialnej i rozrywkowej, produkcji przemysłowej oraz z branży produkcji półprzewodników.

GlobalLogic pomaga klientom wykorzystać potencjał rynkowy produktów przez cały cykl ich życia - nie tylko dzięki rozwijaniu przełomowych technologii, ale także adaptacji już istniejących produktów do przyzwyczajeń zaawansowanych cyfrowo użytkowników. Stosując strategię projektowania zorientowaną na użytkowniku oraz wykorzystując ogromne doświadczenie inżynierów, skutecznie pomaga swoim klientom na nowo zdefiniować ich innowacyjne produkty i z sukcesem wprowadzić je na rynek.

GlobalLogic – fakty i liczby

    Istnieje od 2000 roku
    20,000+ pracowników w 14 krajach
    400+ aktywnych klientów
    70+ laboratoriów dedykowanych konkretnym klientom
    30 centrów rozwojowych
    12 biur sprzedaży
    8 biur projektowych
    350+ projektantów i deweloperów UX/UI
    Działa jako firma prywatna finansowana przez CPP Investment Board and Partners Group

Więcej informacji na temat GlobalLogicmożna znaleźć na stronie internetowej firmy www.globallogic.com/pl/
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »