18.01.2019.
 
20 lat sieci Profibus na świecie

Wybrany obraz Światowa organizacja Profibus International, do której należy również polska organizacja Profibus PNO Polska obchodzi w tym roku 20 lat istnienia.

Niewątpliwie sieć Profibus jest zdecydowanym liderem na świecie. Może poszczycić się ona ponad 25 mln zainstalowanymi węzłami w sieci Profibus. Również i w naszym kraju sieć Profibus jest w czołówce najczęściej stosowanych sieci przemysłowych. Także i ilość produktów, jakie można podłączyć do sieci Profbus jest bardzo duża i praktycznie każda większa firma z branży automatyki posiada w swojej ofercie produkty związane z siecią Profibus.

Mamy nadzieje że tempo rozwoju sieci przemysłowych nie zostanie zahamowane. Prognozy wskazują, że w roku 2012 liczba ta może zostać podwojona - spodziewane jest około 50 mln węzłów w sieci Profibus.
Więcej informacji znajdziesz w internecie i łamach Profinews.Wybrany obraz

Również działalność światowej organizacji PI ma wpływ na nasz polski rynek. Od pięciu lat działa organizacja Profibus PNO Polska, która wspiera sieć Profibus i Profinet na naszym rynku. Liczba zrzeszonych firm i uczelni rośnie z każdym rokiem, co jest pozytywnym sygnałem świadczącym o wzroście zainteresowania sieciami przemysłowymi w naszym kraju.

Zachęcamy wszystkich do współpracy.

Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »