Aktualności arrow Profinews
23.10.2019.
 
Profinews
Profinews 78
Firma IVG-Göhringer wypuściła na rynek szybki tester linii PROFIBUS PQ-T10. Urządzenie wielkości wtyczki jest łatwe w obsłudze, może być podłączone w dowolne miejsce sieci PROFIBUS. błędy transmisji takie jak powtórzenia, nieprawidłowe odpowiedzi, ramki diagnostyczne i synchronizacyjne są sygnalizowane za pomocą diod LED. Dodatkowe wyjście może być używane jako sygnał statusu.

Na rynku pokazał się także nowy ręczny tester do IO-Link. Tester zlicza błędne i zagubione ramki telegramów urządzeń typu Master i Slave. Wyświetla prędkość transmisji, stan urządzenia oraz liczniki błędów za pomocą diod LED oraz wyświetlacza LCD.

Sukces konferencji PI w Karlsruhe poświęconej głównie oszczędnościom energii i profilowi PROFIenergy.

Przypominamy także o ankiecie na temat PROFINET. Do wygrania iPody i książki na temat PROFINET.

Więcej aktualności można przeczytać w najnowszym numerze Profinews:

Profinews78
 
Profinews 77
Nowa wersja dokumentacji PROFINET V2.3 ukończona. Na dzisiaj jest to wersja kompletna, na razie nie ma planów co do jej dalszego rozwijania. Dokumentacja zawiera profil PROFINET dla automatyki procesowej oraz kwestie dotyczące szybkich urządzeń IO.
BMW i VW - dwaj członkowie grupy AIDA dołączyli do organizacji PI. To na tyle duże firmy, że mogą znacząco wpłynąć na rozwój standardów PI. Doskonałym przykładem współpracy AIDA i PI jest powstanie profilu PROFIenergy, którego wprowadzenie może drastycznie zmniejszyć zużycie energii w fabryce.
Rozdano pierwsze certyfikaty PROFIenergy - te i inne wiadomości można przeczytać w najnowszym numerze Profinews.

Cały numer można znaleźć pod tym linkiem: Profinews 77.
 
Profinews 76
Stoisko PI na targach SPS/IPC/DRIVES w Norymberdze w dniach 23-26.11.2010, PROFIsafe podnosi przepustowość w fabryce samochodów, Webinaria na stronach internetowych PI.

Szczegóły w nowym numerze Profinews: Profinews 76.
 
Profinews 75
Wtyczki diagnostyczne dla systemów Profibus, nowa wersja PROFIBUS Diagnostic Suite od firmy Softing, Profinet Bus Coupler, nowa strona internetowa dotycząca Profinet.

Artykuły na powyższe tematy możemy znaleźć w Profinews 75.
 
Profinews 74
W najnowszym numerze: Spotkanie przewodniczących PI w Rzymie, powstranie nowego RPA w Chinach, wsparcie AMS Suite dla systemu Profibus.

Te i inne artykuły znajdziecie Państwo pod tym linkiem: Profinews 74.
 
Profinews 73
Siedemdziesiąty trzeci numer Profinews otrzymał nową formę. Od tej pory składanie oraz dystrybucja Profinews będzie także w pełni zautomatyzowana. Będzie także dostępna jedynie "w chmurze".

W najnowszym numerze między innymi: nowy ASIC od Phoenix Contact dedykowany do Profinet, Profinet Starter Kit, wiadomości na temat sterowników Profibus pod Windows7.

Profinews 73 dostępny jest tutaj.
 
Profinews 72
PROFIenergy raz jeszcze.
PI przygotowało dokument "The PROFIenergy Profile: Smart Energy Management over PROFINET" aby raz jeszcze szczegółowo wyjaśnić w jaki sposób urządzenia w sieci współpracują w celu ograniczenia
zużywanej energii.

Organizacja PTO (regionalne centrum PI na Amerykę Północną) promuje IO-LINK. Szczegóły na temat
urządzenia można przeczytać pod wskazanymi w Profinews adresami.

Więcej Informacji Profinews72.pdf
 
Profinews 71
Profinews 71


- Wystawa PROFIenergy na targach SPS/IPC/DRIVES w Norymberdze. Technologia która ma szansę zmienić sposób zarządzania energią w przemyśle. Dwie strony poświęcone standardowi stworzonemu, by ograniczyć zużywanie energii.

- PROFINET INTERNATIONAL pracuje nad nowymi funkcjami 'Ident Functions', które są już od jakiegoś czasu są dostępne w profilach PROFIBUS. Funkcje te, pozwalające na śledzenie produktu oraz optymalizację procesów logistycznych pełnią coraz ważniejszą rolę.

Laboratoria testowe PI są przygotowane do testowania urządzeń PROFIBUS PA z profilem w wersji 3.02

Więcej informacji Profinews 71.
 
Profinews 70
Profinews 70


- Właściwy czas na naukę wszystkiego o sieciach PROFIBUS i
PROFINET. Na całym świecie producenci urządzeń i użytkownicy szukają lepszych, szybszych i bardziej efektywnych sposobów do wyrobu swoich produktów. Jeszcze nigdy nacisk położony na to nie był tak duży jak w obecnej chwili.

- Krótka historia czasu (PROFIBUSa). Wszechświat jaki znamy zaczyna się w roku 1989... tak jest, wszechświat rozwiązań sieciowych. Tego roku PROFIBUS został oficjalnie uznany jako standard sieci przemysłowej, tym samym tworząc świat nowych rozwiązań dla urządzeń i systemów cyfrowych.

Więcej informacji Profinews 70.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 105 - 117 z 120