Aktualności arrow Profinews
23.08.2019.
 
Profinews
Profinews 76
Stoisko PI na targach SPS/IPC/DRIVES w Norymberdze w dniach 23-26.11.2010, PROFIsafe podnosi przepustowość w fabryce samochodów, Webinaria na stronach internetowych PI.

Szczegóły w nowym numerze Profinews: Profinews 76.
 
Profinews 75
Wtyczki diagnostyczne dla systemów Profibus, nowa wersja PROFIBUS Diagnostic Suite od firmy Softing, Profinet Bus Coupler, nowa strona internetowa dotycząca Profinet.

Artykuły na powyższe tematy możemy znaleźć w Profinews 75.
 
Profinews 74
W najnowszym numerze: Spotkanie przewodniczących PI w Rzymie, powstranie nowego RPA w Chinach, wsparcie AMS Suite dla systemu Profibus.

Te i inne artykuły znajdziecie Państwo pod tym linkiem: Profinews 74.
 
Profinews 73
Siedemdziesiąty trzeci numer Profinews otrzymał nową formę. Od tej pory składanie oraz dystrybucja Profinews będzie także w pełni zautomatyzowana. Będzie także dostępna jedynie "w chmurze".

W najnowszym numerze między innymi: nowy ASIC od Phoenix Contact dedykowany do Profinet, Profinet Starter Kit, wiadomości na temat sterowników Profibus pod Windows7.

Profinews 73 dostępny jest tutaj.
 
Profinews 72
PROFIenergy raz jeszcze.
PI przygotowało dokument "The PROFIenergy Profile: Smart Energy Management over PROFINET" aby raz jeszcze szczegółowo wyjaśnić w jaki sposób urządzenia w sieci współpracują w celu ograniczenia
zużywanej energii.

Organizacja PTO (regionalne centrum PI na Amerykę Północną) promuje IO-LINK. Szczegóły na temat
urządzenia można przeczytać pod wskazanymi w Profinews adresami.

Więcej Informacji Profinews72.pdf
 
Profinews 71
Profinews 71


- Wystawa PROFIenergy na targach SPS/IPC/DRIVES w Norymberdze. Technologia która ma szansę zmienić sposób zarządzania energią w przemyśle. Dwie strony poświęcone standardowi stworzonemu, by ograniczyć zużywanie energii.

- PROFINET INTERNATIONAL pracuje nad nowymi funkcjami 'Ident Functions', które są już od jakiegoś czasu są dostępne w profilach PROFIBUS. Funkcje te, pozwalające na śledzenie produktu oraz optymalizację procesów logistycznych pełnią coraz ważniejszą rolę.

Laboratoria testowe PI są przygotowane do testowania urządzeń PROFIBUS PA z profilem w wersji 3.02

Więcej informacji Profinews 71.
 
Profinews 70
Profinews 70


- Właściwy czas na naukę wszystkiego o sieciach PROFIBUS i
PROFINET. Na całym świecie producenci urządzeń i użytkownicy szukają lepszych, szybszych i bardziej efektywnych sposobów do wyrobu swoich produktów. Jeszcze nigdy nacisk położony na to nie był tak duży jak w obecnej chwili.

- Krótka historia czasu (PROFIBUSa). Wszechświat jaki znamy zaczyna się w roku 1989... tak jest, wszechświat rozwiązań sieciowych. Tego roku PROFIBUS został oficjalnie uznany jako standard sieci przemysłowej, tym samym tworząc świat nowych rozwiązań dla urządzeń i systemów cyfrowych.

Więcej informacji Profinews 70.
 
Profinews 69
Profinews 69

- Międzynarodowa konferencja PI/PICC Meeting 2009
, która miała miejsce w Krakowie zgromadziła w lipcu 90 delegacji z całego świata. Spotkanie trwało 5 dni w których miedzy innymi odbywały się zamknięte spotkania Regional PI Association (RPA), spotkania techniczne poświęcone PI Competence Centers, kursy i badania laboratoryjne. Było to największe spotkanie PI od wielu lat.

- Projekt FDI inwestycji zagranicznych zaczął się rozwijać, głównym czynnikiem rozwoju jest projekt architektury który pozwala Field Device Tool (FDT) i technologii EDDL przeniesienie na wspólną platformę integracyjną.

Więcej informacji Profinews 69.
 
Profinews 68
Profinews 68

- nowa strona internetowa PROFIBUS & PROFINET (www.profibus.org). Witryna zyskała wiele znaczących usprawnień i nowych narzędzi.

-
Organizacja Profibus PNO Polska obchodziła 5 lat działalności w maju 2009. Rocznica odbywająca się w Gliwicach, poprowadzona została przez przewodniczącego Dariusza Germanka oraz Piotra Ostrowskiego i Leszka Remiorza.

Więcej informacji Profinews 68.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 105 - 117 z 118