Aktualności arrow Profinews arrow Profinews197
05.12.2021.
 
Profinews197
Szanowni Państwo,

Organizacja PNO przygotowała nowe seminarium internetowe: Przewodnik po testowaniu i certyfikacji PROFINET. Seminarium jest kierowane do producentów urządzeń i dostawców rozwiązań, którzy chcą wdrożyć standard PROFINET w urządzeniach, lub maszynach. Seminarium skupia się na zagadnieniach związanych z testowaniem i certyfikowaniem produktów.

Dla urządzeń oraz kontrolerów pracujących w PROFINET certyfikacja jest obowiązkowa. Certyfikacja jest procesem, podczas którego produkt jest testowanym pod kątem zgodności ze standardem PROFINET, a w przypadku pomyślnego zakończenia testów wydawany jest certyfikat organizacji PROFIBUS i PROFINET International (PI).

Dzięki webinarium producenci urządzeń mają szansę dowiedzieć się, jak przebiegają testy i proces certyfikacji, jak przygotować się do testów i jak ostatecznie uzyskać certyfikat produktu. Przekazane również zostaną sugestie i wskazane zasoby ułatwiające pomyślne ukończenie procesu certyfikacji.

Mamy nadzieję, że zainteresowani tematem będą mogli dołączyć. Liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się dziś!


Data: czwartek, 25 marca 2021 r

Godzina: 11:00 - 12:00

Lokalizacja: Online (GoToWebinar)

Host: PROFIBUS i PROFINET Ameryki Północnej oraz PROFI Interface Center

Program:
- Powiązani partnerzy
- Podstawy testowania i certyfikacji produktów PROFINET
- Jak przygotować się do certyfikacji produktu
- Test certyfikacyjny
- Kroki po teście certyfikacyjnym
- Materiały rozwojowe i certyfikacyjne
- Pytania i odpowiedzi na żywoWięcej informacji na temat PROFIBUS i PROFINET znajdziecie w najnowszym numerze Profinews197.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »