Aktualności arrow Profinews arrow Profinews198
05.12.2021.
 
Profinews198
Szanowni Państwo,

Bezpłatne szkolenie w zakresie bezpieczeństwa IO-Link na całym świecie

Społeczność IO-Link zainicjowała nową koncepcję warsztatów IO-Link Safety. Warsztaty te zostaną podzielone na dwie sesje szkoleniowe, które odbędą się 20 i 27 kwietnia. Zajęcia będą odbywać się dwa razy dziennie: od godziny 8:00 rano czasu środkowoeuropejskiego oraz po południu od godziny 16:00.

Warsztaty będą prowadzone w formie cyfrowej jako webinarium, z zachowaniem bezpiecznej odległości. Osoby zainteresowane IO-Link będą więc mogły uzyskać wyczerpujące informacje w zaciszu własnego biura lub domu, pomimo ograniczeń w podróżowaniu czy zasad dystansowania się.

Bezpłatne seminaria internetowe w języku angielskim będą odbywać się w tygodniowych odstępach. Zajęcia będą odbywać się od 8:00 do 11:00 czasu środkowoeuropejskiego, a następnie będą powtarzane od 16:00 do 19:00, dając uczestnikom z różnych stref czasowych na całym świecie możliwość wzięcia udziału w webinarium.

Poza funkcjonalnie bezpiecznym protokołem komunikacyjnym, IO-Link Safety oferuje inne ważne funkcjonalności, takie jak wykrywanie rozłączenia, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie parametrów itp. Webinarium zapewnia głęboki wgląd we wszystkie aspekty projektowania i bezpieczeństwa technologii IO-Link Safety oraz powiązanych specyfikacji, a także obszerny przegląd procesu rozwoju IO-Link Safety. W trakcie tego procesu zostaną udzielone odpowiedzi na pytania dotyczące architektury i implementacji, a także przedstawione i opisane dostępne narzędzia przydatne w procesie rozwoju i testowania produktu. Inne punkty porządku obrad obejmują ocenę bezpieczeństwa i certyfikację.

Aby uzyskać więcej informacji na temat treści seminarium internetowego i rejestracji, odwiedź witrynę internetową IO-Link pod adresem www.io-link.com.

Więcej informacji na temat PROFIBUS i PROFINET znajdziecie w najnowszym numerze Profinews198.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »